אינקטובר 2015

אוקטובר הסתיים לפני כמה ימים, אז עכשיו אני יכולה להגיד בבטחון – ובהשתאות – שצלחתי את כל 31 הימים של אתגר אינקטובר.

אינקטובר הוא יוזמה מגניבה של אחד ג'ייק פרקר, שמאתגרת אמנים לצייר ציור דיו אחד ביום לאורך חודש אוקטובר. למה? אני לא בטוחה. אבל מכיוון שאני לרוב מתקשה למצוא את המוטיבציה לצייר מחוץ לעבודה או למסגרות אמנותיות אחרות, אני אוהבת אתגרים כאלה: הם מעודדים אותי לעשות את המאמץ להתחיל לצייר במקום סתם לבהות במסך כזה או אחר בסוף היום, והם לא יותר מדי תובעניים או ספציפיים כך שהם הופכים למטלה יותר מאשר שעשוע.

ניסיתי את אינקטובר בפעם הראשונה בשנה שעברה, בהצלחה של קצת יותר מ-50%. השנה, בנוסף לשאיפה לסיים את כל 31 הימים, אתגרתי את עצמי עוד יותר והחלטתי להשתמש רק בדיו: אפילו הסקיצות המקדימות נעשו עם עט כדורי. בתור מישהי שאוהבת ללכת על בטוח – גם באמנות וגם בחיים – זו לא היתה משימה פשוטה, אבל אני שמחה שהלכתי איתה עד הסוף. ההשלכות היו מעניינות: מצד אחד זה גרם לי לתכנן יותר מראש ולחשוב לפני שאני מתחילה לזרוק קווים על הדף, ומצד שני זה דחף אותי להיות נועזת והחלטית יותר, לקבל טעויות ולמצוא דרכים יצירתיות לשלב אותן בציור.

הנה כמה מהציורים שאני מחבבת במיוחד, ואפשר לראות את השאר באלבום בעמוד הפייסבוק שלי. מה הציור החביב עליכם?

Inktober 02: Dinner Inktober 05: Mad Moxxi Inktober 24: Bite Inktober 30: Gus the Entrailtainer Inktober 19: Audience-Participation Pony

תגים: , ,

כתיבת תגובה