ארכיון פוסטים מהקטגוריה "אמנים שווים"

שיעור הבעה מטרייסי ג'יי באטלר

יום שישי, 25 במרץ, 2011

לא ברור איך לא נתקלתי בזה עד היום:
הבעות לאקאדייזי – סוג של מדריך מאת טרייסי ג'יי באטלר

מסתבר שבעקבות דרישת הקהל, אפשר עכשיו גם להזמין את זה כפוסטר אם מישהו מעוניין.

ופינוק נוסף לסופ"ש:

אלכס גארנר – כריכות קומיקס וקלפי משחק

יום רביעי, 16 בספטמבר, 2009

תראו איזה מגניב האלכס גארנר הזה:
http://cghub.com/images/view/32363/

הוא מצייר בעיקר כריכות למארוול, אבל עשה גם דברים ל-DC ולבליזארד (אפשר לדפדף בין ה-thumbnails שבראש הגלריה ולהמשיך לעמודים 2 ו-3).

תודה לפטרי על הקישור!

אביב

גאאאאאאאדמיט.

יום רביעי, 6 במאי, 2009

בשבוע שעבר השתתפתי בארוע קטן שארגן מוזיאון הקומיקס, וישבתי עם עוד שלושה אמני קומיקס ישראלים משובחים (ערן אביאני, קומיקום; אהוד בר-אל, "טנטופוביה"; לי בלום, "חללניק") לצייר ולחתום למבקרי המוזיאון. אפשר לראות כמה מהציורים ועוד תמונות מהארוע בבלוג של ערן.

האתגר בארועים כאלה הוא שצריך לצייר במקום ומאוד מהר, ועדיין שיצא ציור מגניב. חשבתי שהלך לנו לא רע, ואז ראיתי את הוידאו הזה…ג'ים לי מצייר גמביט ב-8 דקות. לראות ולבכות.

תודה לערן על הלינק!

צ'וי-יינג מה?…

יום שלישי, 5 במאי, 2009

צ'וי-יינג יא!

אמנית צרפתיה (ממקור אסיאתי כלשהוא, כנראה) שעושה דברים כל כך מתוקים ומשמחים שקשה להפסיק להסתכל. האתר שלה פשוט לאללה ומקסים, ואת צורת הצגת העבודות לא ראיתי בשום פורטפוליו, ונחמד לראות שב-HTML בסיסי אפשר לבנות אתר אישי שנראה נהדר. כנסו, תהנו, וכדאי לבדוק גם את הבלוג!

עריכה:
אם אנחנו כבר בעניין של אמנים משוגעים שעושים טוב על הלב, הנה גם מרטין וויטיג, עם קו משגע ועיצובי דמויות שבא למות. עם כל גלילה למטה מגלים עוד אוצרות, וכשחוזרים למעלה יש את אוסף הלינקים בצד ימין שאני בטוחה ששווה לבדוק.

בנוסף – מזל טוב לפטרי על דומיין חדש! נראה שהאביב הוא אכן זמן של התחדשות.